+420 775 58 00 99
Vyberte provedení zábradlí
Snadno zjistíte cenu
poptavka-nerezove-zabradli-jhtech-A.jpg

Skleněné zábradlí

Skleněné zábradlí - Zábradlí.cz

Nikomu z nás jistě neuniklo, že se skleněné zábradlí stalo běžnou součástí rezidenční a administrativní výstavby. Jedinečné vlastnosti skla přináší do interiéru více světla, opticky zvětšují prostor.

Dodávky a montáž celoskleněného zábradlí probíhá ve dvou krocích. V první fázi montáže se osadí schodiště, nebo galerie prvky pro uložení skla. Po jejich důkladném ukotvení se zaměří skutečná velikost jednotlivých polí a tvarů skleněné výplně. Zákazník si volí barevné provedení a míru zaoblení rohů skleněné výplně. Zjištěné plochy skla se zadají do výroby a následně se osadí na hotovou konstrukci zábradlí (kotevní prvky skleněného zábradlí). Sklo je využíváno především pro své jedinečné estetické a materiálové vlastnosti.

Co je tedy při výběru skleněného zábradlí z estetického hlediska důležité a na co by se nemělo zapomínat?

Vybrat si barvu, rozměr, tvar, popřípadě motiv, který chcete na sklo nebo do skla vytvořit, je čistě jen na vás. Naše firma má poté povinnost zajistit dostatečnou kvalitu a splnění všech ostatních požadavků. Při výrobě skla do zábradlí se využívá různá technologie, která základní sklo dále zušlechťuje. Sklo se například brousí, leští, vrství pomocí speciálních folií (např. PVB, EVA, EVASAFE, pryskyřice), popřípadě se dále tepelně upravuje, aby mělo větší odolnost proti bočnímu nárazu.

Zdarma Vám zpracujeme cenovou kalkulaci - výčet potřebných komponent pro montáž zábradlí a jejich cenu a nebo s dodávkou na klíč.