+420 777 405 650


RUBRIKY

VIDEO

Video návody

DOPORUČUJEME

Stavebnice zábradlí JHtech

Elegantní a kvaitní zábradlí

JHtech s.r.o. je dodává stavebnici zábradlí. Tato zábradlí, která najdou využití v rodinných domech i komerčních objektech, jsou certifikovaná v souladu s českou normou. V naší nabídce najdete zábradlí na balkony a terasy, zábradlí ke schodišti a schodišťová madla i zábradlí na francouzská okna. Odborný tým JHtech je Vám k dispozici od rozpočtu až po realizaci.

Stavebnice zábradlí JHtech nabízí elegantní, kvalitní a praktickou alternativu k zakázkově dodávaným zábradlím. Moderní design, společně s kvalitou materiálu a krátkou dodací dobou, vytváří ze zábradlí Jhtech praktické řešení pro každou stavbu.

Stavebnice nerezového zábradlí JHtech nabízí kombinace povrchově upravené oceli, broušeného nerezu a dřeva. Sortiment zahrnuje zábradlí pro exteriér - zábradlí na balkony, terasy, lodžie, zábradlí na francouzská okna a zábradlí pro interiér - schodišťové zábradlí a zábradlí na galerie. Stavebnice zábradlí JHtech je určeno především pro rodinné domy.
Nerezové zábradlí JHtech přispívá svou jednoduchostí a moderním designem ke zkvalitňování životního stylu. Zábradlí určené do exteriéru je vyráběno nejčastěji z nerezové oceli, povrchově kartáčované - matné. Stavebnice zábradlí nabízí řadu modifikací zábradlové výplně. Nejčastěji jsou dodávané vodorovné, skleněné a svislé výplně.
Nejbohatší program stavebnice zábradlí JHtech je v provedení nerez a je určen do exteriéru i interiéru. Povrch hlavní části zábradlí – zábradlový sloupek a ostatní části jsou matně broušené. Broušený povrch nerezu nezanechává otisky rukou jako je tomu u leštěného nerezu. Leštěný nerez se zpravidla používá v hotelech a lázních pro jeho vysoký luxusní dojem, ale vyžaduje náročnější údržbu.

Častým prvkem současné výstavby jsou francouzská okna a stává se tak žádaným typem zábradlí. Pro atypická řešení slouží běžné zábradlové sloupky, u kterých je použita vodorovná výplň, svislá výplň, nebo sklo.

Text: Zábradlí CZ

Kvalitní zábradlí od JHtech

zábradlí pro rodinné domy

Krátké dodací lhůtykrátké dodací lhůty

Odborná montážodborná montáž

Poradíme Vám s výběrem zábradlí

zabradlistavebnice.cz :: zabradlinabalkon.cz