+420 777 405 650
Vyberte provedení zábradlí

Přejete si dodávku na klíč?

poptávka zábradlí

Zvažujete vlastní montáž?

e-shop zabradlí

Galerie provedení

#

Doporučujeme

Plná výplň zábradlí

Nerezové zábradlí JHtech nabízí kombinace povrchově upravené oceli, broušeného nerezu a dřeva. Sortiment zahrnuje zábradlí pro exteriér - zábradlí na balkony, zábradlí na terasy a lodžie, zábradlí na francouzská okna a zábradlí pro interiér - zábradlí ke schodišti. Zábradlí určené do exteriéru je vyráběno nejčastěji z nerezové oceli, povrchově kartáčované. Systém nabízí řadu modifikací zábradlové výplně. Nejčastěji jsou dodávané vodorovné, skleněné, svislé a plné výplně balkonového zábradlí. Výplń balkonového zábradlí nabízí další řadu možností.
Nejbohatší program zábradlí JHtech je v provedení nerez a je určen do exteriéru i interiéru. Povrch hlavní části zábradlí – zábradlový sloupek a ostatní části jsou matně broušené. Broušený povrch nerezu nezanechává otisky rukou jako je tomu u leštěného nerezu. Leštěný nerez se zpravidla používá v hotelích a lázních pro jeho vysoký luxusní dojem, ale vyžaduje náročnější údržbu.

Firma JHtech obchoduje stavebnici nerezového zábradlí. Cílem je v podmínkách kontrolované jakosti výroby zajistit cenovou dostupnost a přes vysokou variabilitu systému udržet jeho přednost – snadnou montáž. JHtech inovuje stavebnicový systém tak, aby splňoval současné moderní trendy designu a dostupných praktických řešení. Další předností stavebnice zábradlí JHtech jsou krátké dodací lhůty. Stavební prvky se nezadávají do výroby, ale jsou již vyrobeny a připraveny v distribučních skladech. Stavebnicové zábradlí Jhtech nabízí elegantní, kvalitní a praktickou alternativu k zakázkově dodávaným zábradlím. Prověřený moderní design v mnoha tvarových a materiálových variantách, společně s kvalitou materiálu a krátkou dodací dobou vytváří ze zábradlí JHtech praktické řešení pro každou stavbu.

JHtech s.r.o. www.zabradli.cz, text Ing.arch. Martina Horkelová

zabradlistavebnice.cz :: zabradlinabalkon.cz