+420 777 405 650
Vyberte provedení zábradlí

Přejete si dodávku na klíč?

poptávka zábradlí

Zvažujete vlastní montáž?

e-shop zabradlí

Galerie provedení

#

Schodišťová madla

Dodáváme madla ke schodišti v moderních variantách

Madla ke schodišti, Schodišťová madla, Dřevěná madla, Madla venkovní, výroba, prodej, instalace, montáž, ceník, cena

Při výběru materiálu pro schodišťová madla existuje řada možností. Při volbě materiálu pro dřevěná madla je třeba dbát zvýšené pozornosti na jeho odolnost a životnost. Dnes již máme k dispozici širokou paletu materiálů, které jsou schopné odolat nepříznivým povětrnostním vlivům a splnit i ty nejnáročnější požadavky architektonického záměru. Je možné volit z různých provedení dřevěného madla ke schodišti - smrkové madlo, bukové madlo, jasanové madlo, madlo lakované nebo bez povrchové úpravy vhodná pro následnou úpravu mořením a lakováním. Tím je možné je barevně sladit s konkrétní stavbou.

Pro schodišťová madla venkovní jsou vhodná madla ze dřeva, které obsahují větší množství pryskyřice (smrk, modřín), která napomáhá odolnosti proti povětrnostním vlivům. Dnes již existuje celá řada kvalitních mořidel a laků s UV filtrem, které zajistí barevnou stálost materiálu a dlouhou životnost všech prvků.

Schodišťová madla nerezová lze montovat jak do interiéru tak pro venkovní použití. Nerezová madla jsou povrchově broušená - matná.

Galerie provedení a realizací madel ke schodišti JHtech s.r.o.

zabradlistavebnice.cz :: zabradlinabalkon.cz