+420 777 405 650
Vyberte provedení zábradlí

Přejete si dodávku na klíč?

poptávka zábradlí

Zvažujete vlastní montáž?

e-shop zabradlí

Galerie provedení

#

Nerezové zábradlí JHtech - široká nabídka zábradlí na balkon a ke schodišti

Stavebnice zábradlí JHtech je vhodné jako zábradlí na balkon, zábradlí ke schodišti a zábradlí na francouzská okna. Nachází své široké uplatnění při výstavbě rodinného domu.

V naší nabídce najdete různé provedení zábradlí. Zábradlí můžeme dělit podle použitého materiálu (nerezové zábradlí, dřevěné zábradlí) a nebo podle typu výplně (lanková výplň zábradlí, skleněná výplň zábradlí).

Samostatnou kapitolou pro náročnější zákazníky je celoskleněné zábradlí.

Ukázky nejčastějších provedení

Nerezové zábradlí

Nerezové zábradlí ke schodišti

Nerezové zábradlí s vodorovnou výplní a nerezovým madlem. Toto provedení nerezového zábradlí je cenově dostupné. Lze jej využít jak ke schodišti, tak na balkony, galerie a terasy.Nerezové zábradlí na balkon

Nerezové zábradlí na balkon

Nerezové zábradlí na balkon je nejčastějším požadavkem našich zákazníků. Cenově dostupné nerezové zábradlí JHtech dává standardní provedení, které se neokouká.
Nerezové zábradlí na terasu

Nerezové zábradlí na terasu

Nerezové zábradlí na terasu může působit velmi vzdušným dojmem. Aby zábradlí nenarušovalo hydroizolace, je kotveno z boku na zeď.
Nerezové zábradlí čtvercového průřezu

Zábradlí čtvercového průřezu

Nerezové zábradlí čtvercového průřezu je vhodné ke stavbám "holandského" typu a nebo tam kde stavba používá jednoduchost stylu a přísné linie.
Zábradlí pro francouzské okna

Zábradlí pro francouzská okna

Nerezové zábradlí pro francouzské okno je sestavené ze sloupků zábradlí. Toto řešení bylo použito tak, abychom sjednotili všechna zábradlí na větším rodinném domě.

Sklěnené zábradlí pro francouzská okna

Skleněné zábradlí pro francouzská okna

Skleněné zábradlí pro francouzská okna je řešeno bezpečnostním sklem a nerezovými terči pro sklo kotvené na fasádu domu.
Zábradlí se sklěnenou výplní ke schodišti

Zábradlí se skleněnou výplní ke schodišti

Zábradlí ke schodišti se skleněnou výplní je bezpečné pro děti - skleněná výplň zamezí šplhání dětí po zábradlí. Současně je zábradlí ke schodišti se skleněnou výplní vzdušné a moderní. Skleněnou výplň tvoří bezpečnostní sklo, které v případě rozbití nehrozí střepy a pořezáním.Celoskleněné zábradlí

Celoskleněné zábradlí

Celoskleněné zábradlí je moderním prvkem současného designu interiéru rodinných domů. Celoskleněné zábradlí je vzdušné a působí ušlechtilým dojmem. Pořizovací cena, oproti nerezovému zábradlí se skleněnou výplní je vyšší.Nerezové zábradlí na zakázku

Nerezové zábradlí na zakázku

Nerezové zábradlí vyrobené na zakázku dle přání zákazníka. Mohutný nerezový sloupek je doplněn skleněnou výplní z kouřového bezpečnostního skla.
Předstříška

Předstříšky

Předstříška před vchodové dveře může doplňovat celkový ráz zábradlí, které je na rodinné domě použité.
zabradlistavebnice.cz :: zabradlinabalkon.cz