+420 777 405 650
Vyberte provedení zábradlí

Přejete si dodávku na klíč?

poptávka zábradlí

Zvažujete vlastní montáž?

e-shop zabradlí

Galerie provedení

#

Doporučujeme

Vchodové předstříšky

Novinkou je rozšíření stavebnice zábradlí JHtech i na vchodové předstříšky.

Bezprostřední prostor vchodových dveří můžete vybírat v uceleném vzhledu s řešením schodiště, oken i dveří. Ocelová konstrukce využívá matný i lesklý kov, který nepůsobí rušivě. Kovové nosníky se upevňují bezpečným kotvením, které zajistí dostatečnou odolnost i při silném větru nebo při zatížení sněhem. Krycí plocha z čirého skla dokonale chrání před spádovou vodou, ale zároveň propouští sluneční světlo. Vchod dveří není stíněný, působí vzdušně a příjemně.

Vchodové předstříšky můžete prakticky rozšířit i o boční zástěnu. Z prostoru vytvoříte příjemné chráněné místo. Při nepřízni počasí se nemusíte potýkat s nepříjemnými poryvy větru ani hnaného deště. Vchodový prostor navíc můžete vybavit botníkem. Náhradní obuv pro volné chvíle na zahradě budete mít pohodlně po ruce a nebudete muset řešit zakrývání s každou změnou počasí.

Vchodové předstříšky můžete uzpůsobit jakékoli šířce i výšce vchodu. Rádi vás seznámíme s technickým řešením, systémem kotvení i použitými materiály. Podle přání provedeme zaměření a pomůžeme vám zvolit vhodnou velikost jednotlivých dílů.

Galerie provedení a realizací vchodových předstříšek JHtech s.r.o.

zabradlistavebnice.cz :: zabradlinabalkon.cz