+420 777 405 650
Vyberte provedení zábradlí

Přejete si dodávku na klíč?

poptávka zábradlí

Zvažujete vlastní montáž?

e-shop zabradlí

Galerie provedení

#

Doporučujeme

Celoskleněné zábradlí

Montáž, instalace, prodej, obchod, nerezové zábradlí, stavebnicové zábradlí, ocelové zábradlí, schodišťové zábradlí, skleněné zábradlí, zábradlí na balkon, zábradlí na terasu

Nikomu z nás jistě neuniklo, že se skleněné zábradlí stalo běžnou součástí rezidenční a administrativní výstavby. Jedinečné vlastnosti skla přináší do interiéru více světla, opticky zvětšují prostor.

Dodávky a montáž celoskleněného zábradlí probíhá ve dvou krocích. V první fázi montáže se osadí schodiště, nebo galerie prvky pro uložení skla. Po jejich důkladném ukotvení se zaměří skutečná velikost jednotlivých polí a tvarů skleněné výplně. Zákazník si volí barevné provedení a míru zaoblení rohů skleněné výplně. Zjištěné plochy skla se zadají do výroby a následně se osadí na hotovou konstrukci zábradlí (kotevní prvky skleněného zábradlí). Sklo je využíváno především pro své jedinečné estetické a materiálové vlastnosti.

Co je tedy při výběru skleněného zábradlí z estetického hlediska důležité a na co by se nemělo zapomínat?

Vybrat si barvu, rozměr, tvar, popřípadě motiv, který chcete na sklo nebo do skla vytvořit, je čistě jen na vás. Naše firma má poté povinnost zajistit dostatečnou kvalitu a splnění všech ostatních požadavků. Při výrobě skla do zábradlí se využívá různá technologie, která základní sklo dále zušlechťuje. Sklo se například brousí, leští, vrství pomocí speciálních folií (např. PVB, EVA, EVASAFE, pryskyřice), popřípadě se dále tepelně upravuje, aby mělo větší odolnost proti bočnímu nárazu.

Zdarma Vám zpracujeme cenovou kalkulaci - výčet potřebných komponent pro montáž zábradlí a jejich cenu a nebo s dodávkou na klíč.

zabradlistavebnice.cz :: zabradlinabalkon.cz