Stavebnicové zábradlí

Nerezové zábradlí stavebnice firmy JHtech nabízí elegantní, kvalitní a praktickou alternativu k zakázkově dodávaným zábradlím. Moderní design společně s kvalitními materiály a jednoduchou montáží dělá ze stavebnice zábradlí od firmy JHtech praktické řešení pro každou stavbu.

Nerezové zábradlí stavebnicové je vyráběno v provedení nerez a je určené do exteriéru i interiéru. Povrch hlavní části zábradlí – sloupek zábradlí a ostatní části jsou matně broušené. Broušený povrch nerezu nezanechává otisky rukou jako je tomu u leštěného nerezu. Leštěný nerez se zpravidla používá v hotelích a lázních pro jeho vysoký luxusní dojem, ale vyžaduje náročnější údržbu.

Stavebnice nerezového zábradlí od firmy JHtech nabízí kombinace povrchově upravené oceli, broušeného nerezu a dřeva. Sortiment venkovní zábradlí zahrnuje zábradlí na balkon, zábradlí na terasu a lodžie, zábradlí na francouzská okna a vnitřní zábradlí - schodišťové zábradlí a zábradlí na galerie. Stavebnice zábradlí JHtech je určena především pro rodinné domy. Nerezové zábradlí přispívá svou jednoduchostí a moderním designem ke zkvalitňování životního stylu.

Venkovní zábradlí určené do exteriéru je vyráběno nejčastěji z nerezové oceli, povrchově kartáčované - matné. Stavebnice zábradlí nabízí řadu modifikací zábradlové výplně. Výplně balkónového zábradlí nabízí vodorovné výplně, skleněné výplně do zábradlí a svislé výplně.

Vnitřní zábradlí, mimo nerezové oceli, poskytuje další možnosti materiálu, jako je dřevo nebo ocel v kombinaci s lakovaným povrchem. Vnitřní schodišťové zábradlí využívá nejčastěji dřevěné madlo pro jeho estetiku a příjemný dojem při jeho uchopení.

Pro schodišťová madla na zeď je možné uvažovat nerezová madla všude tam kde je madlo zábradlí vystaveno povětrnostním vlivům a naopak dřevěné madlo ideálně použijeme do interiéru.

Častým prvkem současné výstavby jsou francouzská okna, ke kterým samozřejmě patří různé zábradlí na francouzská okna.

JHtech s.r.o. dodává nerezové zábradlí stavebnicové koncovým zákazníkům a je určené zejména pro zábradlí schodiště, nerezové zábradlí na balkon a terasu. Výrobce JHtech inovuje zábradlí stavebnici tak, aby splňovalo současné moderní trendy designu a dostupných praktických řešení. Další předností celého systému jsou krátké dodací lhůty. Stavební prvky se nezadávají do výroby, ale jsou již vyrobeny a připraveny v distribučních skladech. Přednostmi zábradlí JHtech jsou bezesporu designové propracování, kvalitní materiály a také jednoduchá instalace.

JHtech s.r.o., obchodní oddělení

Poptejte poctivé české zábradlí ještě dnes!