O společnosti JHtech

Dodáváme vyspělé technické řešení stavebnice zábradlí, reagujeme na moderní trendy a potřebu snižovat náklady pořízení technických součástí stavby.

11+
zaměstnanců
20+
let zkušeností
300+
projektů ročně
17+
druhů zábradlí
Naše poslání

Naším cílem je Vaše spokojenost

Naši nabídku neustále rozšiřujeme a přizpůsobujeme se novým a aktuálním trendům. Společnost JHtech si zakládá na odborných znalostech a zkušenostech svých zaměstnanců, na kvalitě výrobků, profesionálním přístupu ke svým odběratelům i dodavatelům a maximální solidnosti. Chceme zůstat pevným a spolehlivým pilířem pro své zákazníky i do budoucna.

O nás

Špičková zábradlí pro univerzální použití

Stavebnice zábradlí firmy JHtech je certifikovaný výrobek. Stavebnice zábradlí JHtech je vhodné pro montáž zábradlí na schodiště, zábradlí na balkon a terasy a zábradlí na francouzská okna. Dřevěná madla na zeď dodáváme v široké paletě dřevin a různých provedení držáků madla na zeď. JHtech s.r.o. dodává stavebnicové zábradlí. Tato zábradlí, která najdou využití v rodinných domech i komerčních objektech, jsou certifikovaná a v souladu s českou normou. V naší nabídce najdete zábradlí na balkony a terasy, zábradlí na schodiště, schodišťová madla a zábradlí na francouzská okna.
Dodáváme vyspělé technické řešení, reagujeme na moderní trendy a potřebu snižovat náklady pořízení technických součástí stavby.

Jak pracujeme

Garantujeme

Kvalitu

Kvalifikovaný přístup k Vaší zakázce.

Profesionalitu

Odborné montáže zábradlí, krátké dodací lhůty.

Komplexní přístup

Poradenství, rozpočty, zaměření, výkresová dokumentace.

Dodávka na klíč

Jsme Vám k dispozici od rozpočtu až po realizaci.

Kalkulace zdarma

Cena za komponenty a montáž

Poptejte poctivé české zábradlí ještě dnes!