+420 777 405 650


RUBRIKY

VIDEO

Video návody

DOPORUČUJEME

Proč zábradlí od nás

Kvalitní zábradlí od JHtech

Nerezové zábradlí JHtech pro rodinné domy

Kvalitu stavby tvoří její detaily. Jedním z nejdůležitějších prvků, kterého se dotkne každý uživatel domu je zábradlí. Ať se již jedná o zábradlí schodiště, zábradlí balkonu nebo jednoduché madlo, jedná se o důležitý interiérový detail i o důležitou součást vnějšího výrazu stavby. Firma JHtech přináší na trh flexibilní nerezové zábradlí v podobě stavebnice. Jedná se o plnohodnotný a kvalitní systém nabízející celou řadu řešení, složených z několika prvků.

Součásti zábradlí jsou vyrobeny z různých materiálů, vhodných jak pro interiér, tak pro exteriér stavby. Samotnou montáž stavebnice zábradlí JHtech pak zvládne opravdu každý, ale samozřejmě je možné montáž objednat od odborné firmy. V takovém případě se snižují náklady na montáž díky její jednoduchosti a rychlosti.

Proč zábradlí od JHtech?

Stavebnicové zábradlí se skládá z několika různých variant provedení sloupků a výplní a je možné si volit podle designu i materiálu. Stavebnicové zábradlí JHtech nabízí kombinace povrchově upravené oceli, nerezu, dřeva či skla. Sortiment zahrnuje zábradlí na balkon, terasu a lodžie a zábradlí na francouzská okna i zábradlí ke schodišti. Všechny jednotlivé díly jsou navrženy s ohledem na vysokou variabilitu a snadnou montáž.

Pro montáž v zábradlí ke schodišti se nabízí různé tvarové i materiálové varianty. Lze vybírat z různých typů sloupků a řady různých výplní. Nejbohatší program stavebnicové zábradlí JHtech je v provedení nerez . Je určen jako zábradlí ke schodišti i zábradlí na balkon. Materiál madla můžete zvolit mezi bukovým, smrkovým a modřínovým masivem. Nerezové zábradlí je možné osadit vodorovnou nebo svislou výplní nebo sklem.

Vedle kompletních zábradlí jsou schodiště na stěnách také doplňována madly. V sortimentu výrobků JHtech nalezneme řešení pro schodišťová madla a držáky madla pro jejich upevnění na zeď.

Častým prvkem současné výstavby jsou francouzská okna. Zábradlí pro francouzská okna je dodáváno jako kompletní set v provedení ve vodorovné či svislé variantě výplně nebo se nabízí celá řada možností skleněného zábradlí a zábradlí sestaveného z dalších komponent zábradlí stavebnice.

Stavebnicové zábradlí JHtech nabízí elegantní, kvalitní a praktickou alternativu k zakázkově dodávaným zábradlím. Prověřený moderní design v mnoha tvarových a materiálových variantách, společně s kvalitou materiálu a krátkou dodací dobou vytváří ze zábradlí JHtech praktické řešení pro každou stavbu.

zaměříme Vaší stavbu

zaměříme Vaší stavbu

nabídneme Vám dobrou cenunabídneme Vám dobrou cenu

navrhneme ideální řešenínavrhneme ideální řešení

zábradlí odborně namontujemezábradlí odborně namontujeme

za svou práci vždy ručímeza svou práci vždy ručíme

Text: Zábradlí CZ

zabradlistavebnice.cz :: zabradlinabalkon.cz