+420 777 405 650


RUBRIKY

VIDEO

Video návody

DOPORUČUJEME

Zábradlí schodiště v zahradě

Zábradlí ke schodišti do zahrady

JHtech dodává prověřená řešení zábradlí

Zábradlí na zahradu

Zábradlí schodiště v zahradě jsou nyní velmi žádaným produktem. Až dodnes montáž zábradlí vyžadovala odbornou práci pověřeného řemeslníka. Nyní si můžete zábradlí sestavit svépomocí. Na základě Vašich podkladů Vám připravíme návrh všech potřebných dílů pro montáž zábradlí a odborně poradíme jak na montáž zábradlí.

Zábradlí z kartáčované, nerezové oceli je velice elegantním doplňkem jakékoliv zahrady. Propůjčuje prostředí krásu chladného kovu, exkluzivitu s takřka neomezenou životností. Materiál je velmi praktický, odolává prostředí a navíc poskytuje pevnou oporu, což je důležité zejména pro jakýkoliv typ zábradlí.

Design zábradlí je podtržen volbou madla, ať jde o venkovní zábradlí ke schodům nebo zábradlí do zahrady.

Správné madlo spojuje vzhled okolí se samotným zábradlím, ale hlavně s rukou, která se ho bude dotýkat. Proto je důležité výběr nepodcenit. Smrkové madlo nebo nerezové madlo bývá jedno z nejoblíbenějších řešení.

zábradlí schodiště v zahradě nemusí obsahovat výplň zábradlí

zábradlí schodiště v zahradě nemusí obsahovat výplň zábradlí

pro zábradlí v zahradě je nejčastěji použito nerezové zábradlípro zábradlí v zahradě je nejčastěji použito nerezové zábradlí

zábradlí na zahradu je možné zvažovat také k zahradním cestičkámzábradlí na zahradu je možné zvažovat také k zahradním cestičkám

Text: Zábradlí CZ

zabradlistavebnice.cz :: zabradlinabalkon.cz