+420 777 405 650
Vyberte provedení zábradlí

Přejete si dodávku na klíč?

poptávka zábradlí

Zvažujete vlastní montáž?

e-shop zabradlí

Galerie provedení

#

Doporučujeme

Poptávka

Děkujeme za Váš zájem o zábradlí JHtech,

stavebnice zábradlí JHtech, kterou vyrábíme, je určená k montáži zábradlí v rodinných domech a nabízí řešení zábradlí na balkon, zábradlí ke schodišti, zábradlí pro francouzská okna a další technické řešení míst, kde je potřeba zajistit bezpečnost a zamezit pádu.

Abychom Vám mohli zpracovat cenovou nabídku, prosíme o zaslání fotografií místa kam zábradlí plánujete. Fotografie poslouží k návrhu zábradlí, lepší komunikaci a kalkulaci ceny.

Soubory (projektovou dokumentaci, foto, náčrtek), které se chystáte vložit do přílohy, připravte ve formátu ZIP nebo RAR.

V průběhu zpracování rozpočtu si Vás dovolíme kontaktovat telefonicky pro další případné upřesnění. V případě, že je Vaše poptávka urgentní, dejte nám prosím vědět v "Poznámce", zpracujeme ji přednostně.

K jakýmkoliv dalším dotazům ke zpracování Vaší poptávky nás prosím kontaktujte v pracovní dny od 7:00 do 15:30 na telefonickém kontaktu nebo emailem.

Reichlová Radka – zpracování nabídek, realizace zakázek
+420 777 405 650 / zabradli@zabradli.cz
Mollík Lukáš – technik, zaměření
+420 777 220 360 / technik@zabradli.cz

Děkujeme. Tým JHtech s.r.o., dodávky a montáže zábradlí.

Poptávka, montáž, instalace, prodej, obchod, katalog, nerezové zábradlí, stavebnicové zábradlí, ocelové zábradlí, schodišťové zábradlí, skleněné zábradlí, zábradlí na balkon, zábradlí na terasu

Zadat poptávku

zabradlistavebnice.cz :: zabradlinabalkon.cz