Vodorovná výplň zábradlí

Zábradlí s vodorovnou výplní je pro svůj standardní vzhled využíváno asi nejčastěji. Vodorovná výplň zábradlí je tvořena nerezovými tyčemi o průměru 10 mm nebo 12 mm.

Zábradlí ke schodišti je velmi důležitý bezpečnostní prvek každého schodiště v domě. Nabízí se provedení nerezové zábradlí s vodorovnou výplní kruhového nebo čtvercového průřezu.

Nerezové zábradlí ke schodišti s vodorovnou výplní

Zábradlí ke schodišti JHtech poskytuje nerezové zábradlí v celé řadě provedení. Kov lze kombinovat s nejrůznějšími možnostmi výplní. Zákazník si může vybrat např. lankovou, tyčovou či skleněnou výplň. Nejdůležitější funkcí zábradlí ale zůstává poskytnutí opory, k čemuž slouží madla. Často volbou pro nerezové zábradlí bývají madla vyrobena z dřevěného masivu. Pokud chce zákazník naopak zachovat minimalistický vzhled, jistě ho potěší varianta nerezových madel. Vhodně vybrané madlo podtrhuje celkový design zábradlí i interiéru. Každý dotyk madel navodí pocit bezpečí a každý pohled radost z perfektně sladěné kombinace.

Díky své odolnosti a praktičnosti je nerezové zábradlí ke schodišti vhodným doplňkem jak do soukromých, tak komerčních prostorů. V domech či mezonetových bytech tvoří nerezové zábradlí oporu především na schodištích, v exteriérech na balkonech, terasách a verandách. Kromě standardní nabídky, v níž je nabízeno typické nerezové zábradlí ke schodišti, je možné vyjít vstříc individuálním požadavkům zákazníka.

Nerezové zábradlí ke schodišti lze přizpůsobit i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků, kteří si přejí jeho montáží snoubit bezpečnost, kvalitní provedení a přitažlivý design.

Poptejte poctivé české zábradlí ještě dnes!