Vodorovná výplň zábradlí do exteriéru

Zábradlí, stejně jako jakýkoli jiný produkt, se neustále vyvíjí. Trh reaguje na potřeby zákazníků – vyvíjí se nové modely, přizpůsobují se staré. Na druhou stranu ocel zůstává ocelí a my všichni umíme ocenit chladnou krásu kovu.

Co je tedy u nás nového? Zábradlí na schodiště? To už tady bylo. Zábradlí na balkon taky všichni známe. Zábradlí na terasu – nic nového pod sluncem. Je tedy vůbec na trhu se zábradlím něco nového? Zábradlí na francouzská okna pro mnohé bude věcí známou, pro jiné to může být novinka. JHtech dodává na trh univerzální stavebnici zábradlí, která vám pomůže postavit si krásný kousek zábradlí – nejenže zkrášlíte svůj dům, ale ještě navíc si chvíli budete mít s čím hrát. A že je toho na hraní spousta. Když se řekne univerzální, znamená to, že můžeme kombinovat všechny distribuované prvky podle chuti a potřeby. Každé z řešení je tedy možné aplikovat v mnoha variantách. A normy zábradlí? Ano, i zábradlí má své normy a standardy, které musí splňovat. Například balkonové zábradlí si bez norem nelze snad ani představit. Se stavebnicí zábradlí JHtech máte velkou výhodu, neboť ať z ní sestavíte jakékoli zábradlí, výsledek bude vždy odpovídat normě. Zároveň máte volnou ruku ohledně výběru designu. Je jen na vás, jak skloubíte madlo, sloupky a výplň. Výsledek poté na dlouhá léta (pravděpodobně na celý život) doplní váš domov (nebo jiné místo) z estetické stránky.

Na co se zaměřit, vybíráte-li zábradlí? Rozhodně zvolte profesionální firmu. Vyberte si dobrého dodavatele, který se činností zaobírá již nějakou dobu. Ušetříte si nervy a čas v případě, že vám „fušer“ např. ušetří několik, maximálně, tisícikorun, přičemž pak ovšem nezkolaudujete stavbu, protože zábradlí bude mimo normu. V dalším kroku se rozhodněte, jestli chcete stavebnici nebo ne. Naše rada je jednoznačná: jděte do stavebnice. Můžete si v ní zkombinovat cokoli, a pokud byste v budoucnu chtěli cokoli poupravit změnit či přidat, nebudete mít žádný problém. Třetí oblastí, kde budete vážit, je cena. Zde je třeba probrat několik věcí. Máte zábradlí, protože musíte? Ano, vzhledem k tomu, že stavíte schody, odpověď by pravděpodobně měla znít ano. Můžete přemýšlet jednoduše: postavím to za co nejméně, abych ušetřil, stejně to mít musím. To je pravda. Ale považte, že vaše zábradlí s vámi bude možná třicet až čtyřicet let. Skutečně chcete, aby váš společník byl pouhou nutností? Prohlédněte si dobře nabízené produkty těch několika společností, ze kterých pravděpodobně budete vybírat.

Za stejnou či velmi podobnou cenu je JHtech se svým designem na zcela jiné úrovni. Bohatá nabídka stavebnicových řešení přináší možnosti, které vám nikdo jiný ani nenabídne. K čemuž se přímo váže naše poslední rada: pokud můžete, běžte se na vaše budoucí zábradlí podívat. Vizuální proces vám výběr podstatně usnadní a myslím, že sami nakonec rychle dojdete ke stejnému závěru jako my – ušetřit pár stokorun na položce v řádu desetitisíců se rozhodně nevyplatí, musíte-li dramaticky omezit možnosti ohledně vzhledu. Zábradlí jako takové je totiž věc nejenom funkční, ale hlavně stylová. Přejeme příjemný výběr!

Poptejte poctivé české zábradlí ještě dnes!